Anasayfa | Hakkımızda

Dönere bayılıyoruz... Hem de İskender Dönere. Sadece biz Türkler değil , bütün dünya İskender’e , dönere bayılıyor. Dönerimiz Avrupa’ya Amerika’ya tüm dünyaya yayılıyor.

Fiyatlarımız Günün Koşullarına Göre Değişebilir

Ama ne yazık ki biz dönerin anavatanında İskender , döner yemeden önce 2 kere düşünüyoruz. Hijyene ne kadar dikkat ediliyor, malzeme seçimine ne kadar özen gösteriliyor düşünceleri döner sevenleri düşündürüyor. Hansaray Döner ile tüm bu kaygılar son buluyor. Çünkü Hansaray da mutlu olmak standart. Lezzet kadar hijyende, kullanılan ürünlerde standart, hem de uluslararası kalite standartlarında. Neo Döner olarak, Türkiye’de dönerin markası olmak ve Türk mutfağının en güzel yemeklerinden olan dönere hak ettiği değeri katmak hedefiyle yola çıktık. Bunun için çok çalıştık.

Hansaray İskender

Hansaray İskender olarak maliyeti değil kaliteyi rehber edindik. İskenderi Hansaray İskender , döneri Hansaray Döner yapan malzemeleri bulmak için araştırmalar yaptık. Daha iyi , daha lezzetli , daha sağlıklı ürünleri sizlere ulaştırabilmek için öncelikle Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden en kaliteli ürünleri seçtik. Bu ürünlerin kaynağından sizlere sağlıklı ulaşması için tedarik zincirlerini oluşturduk. Hijyenik ortamlarda sevgiyle harmanladık. Özenle hazırlayarak damak zevkinize sunduk. Hansaray Döner şubelerinde damak zevkinize sunulan Hansaray İskenderi , Hansaray döneri standartlarına kavuşturduk. Kendimize olan güveni sizinle paylaşmak için mutfağımızı denetiminize açtık. Hansaray Döner olarak sizlere huzurlu ortamlarda unutamayacağınız damak tadı sunuyoruz.